Příměstské tábory ve Žlutých lázních mají ještě volná místa

Areál Žluté lázně v pražském Podolí otevřel v pondělí 3. července 2017 již pojedenácté příměstské tábory Sluníčka se školkou. Malé táborníky čekají dny plné zábavy i poučení na břehu Vltavy nebo v moderně vybaveném dětském koutku v jakémkoliv počasí. Během devíti turnusů zavedou vedoucí svoje táborníky Křížem krážem za piráty, hudbou, skautingem nebo do zajímavých zemí. Nechybí ani výlety, koupání a sportování. Jak nám potvrdila mluvčí areálu Hana Tietze, tak i přes velký zájem jsou stále ještě volná místa. Tak neváhejte!

žl děti 1Tradiční příměstské tábory Sluníčka se školkou potrvají do 1. září. Rodiče mohou své děti přihlašovat během celého léta v devíti celých turnusech, nebo i na jednotlivé dny. Tábory fungují vždy od pondělí do pátku od 7 do 18 hodin. Zapojit se do nich mohou děti od čtyř do jedenácti let – maximální kapacita na den je pětadvacet táborníků. Ti budou využívat prostor dětského koutku i celého areálu.

„Ve Žlutých lázních jsme už pobavili a naučili mnoha dovednostem během jedenácti let na dva tisíce dětí, které si u nás užily léto, když jejich rodiče museli pracovat. Velkým bonusem tohoto místa je, že jsou celý den na vzduchu v přírodě a těší se, že budou spát doma,“ upřesňuje Libuše Klinková, vedoucí tábora Sluníčka se školkou ve Žlutých lázních.

Návštěvy veslařského klubu i jízdy na koních

žl děti 2Příměstský tábor Sluníčka se školkou ve Žlutých lázních nabízí malým táborníkům aktivně prožité táborové dny. Nechybí v nich hry, koupání, soutěže, výtvarná činnost i sportování. „Novinkou je Capoeira Mandela, která v sobě spojuje bojové umění, tanec, hudbu i hry. Výuka sportů má pozitivní vliv na zdravý vývoj dítěte,“ připomíná Libuše Klinková. Letošní projektové dny budou postupně na téma: Křížem krážem… s piráty, Čínou, hudbou, skautingem či pohádkou. Děti však vyrazí také mimo areál. Navštíví jezdecký oddíl Orion v Braníku i veslařský a kanoistický klub v Podolí.

Program vedou ve Žlutých lázních vedoucí s bohatými zkušenostmi v péči o děti. Děti jsou podle plánu rozdělené do různých věkových skupin, především pak na předškoláky a školáky. Areál je navíc bezbariérový a vlastní kuchyně umožňuje zapojení dětí se stravovacím omezením. Výhodou je dětský koutek s pestrým vybavením. Oblíbená jsou především brouzdaliště s mělkou lagunou a dětskými šlapadly. K dispozici jsou také pískoviště, prolézačky, houpačky i oblíbená pirátská loď. V případě deštivého počasí či odpočinku děti využijí dětskou kreativní dílnu a klubovnu.

Čtyřka v obraze
bus pruvod 041 DSC01662 Pustíš mě si hrát? Fiat-Doblo-4 DSC01656 kontaky1
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no