I. P. Pavlova opět zažije opravu eskalátorů

Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) provede mezi 12. prosincem 2016 a 17. únorem 2017 plánovanou opravu jednoho ramene pohyblivých schodů ve stanici metra I. P. Pavlova. Opravu je nutné provést již nyní, aby byl garantován bezpečný provoz pro cestující. Ostatní tři ramena pohyblivých schodů ve stanici zůstávají v provozu.

Průběžné opravy eskalátorů, zejména mezi vestibuly stanic a úrovní nástupišť, jsou z dlouhodobého hlediska nutné pro plynulý a bezpečný provoz ve stanicích. Vždy trvají jen po opravdu nezbytnou dobu. DPP si je vědom dopadu této nutné opravy do provozu ve stanici I. P. Pavlova, a proto by rád požádal cestující, aby zejména v době přepravní špičky jako alternativu pro výstup z metra zvážili využití dalších stanic v okolí I. P. Pavlova, a to Náměstí Míru, Karlovo náměstí, případně Muzeum.

„Snahou DPP bude provést opravu co nejrychleji tak, aby byl zajištěn provoz všech čtyř ramen pohyblivých schodů ve stanici,“ dodává mluvčí DPP Jiří Štábl.

Zdroj: DPP

Čtyřka v obraze
"Dej sem čip!" Zástupci občanského sdružení Křoviny debatují se starostou, jak by se mohl pozemek rekultivovat. lanovka lanová dráha na Petřín 023 DSC_0012 Poklonit památce se přišli i zástupci politických vězňů. DSC05372
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no