Běžecká škola Prahy 4 chystá první zvonění 2017 už na Nový rok ve Žlutých lázních

Jak na Nový rok, tak po celý rok! Znáte to, že? A víte snad o lepším způsobu, jak se vydat do další životní etapy, než do ní přímo vyběhnout? A to v přátelské náladě a bez závodního stresu, zkrátka na pohodu. Běžecká škola Prahy 4 proto naplánovala oblíbenou novoroční výukovou lekci, jejíž první zvonění na vás čeká v neděli 1. ledna 2017 ve 12 hodin ve Žlutých lázních.

bsp4-novorocni-vybeh-3„Jdeme se protáhnout a proběhnout. Klidně vezměte i děti. Kousek po rovině, do schodů i z kopce a někdo zvládne i finiš. Tempo do lehkého zapocení, povídavé. V cíli bude čekat svařák a horký punč,“ láká účastníky hlavní organizátor projektů běžeckých škol v pražských částech 4, 5 i 6Martin Dvořák. Nad „prvním zvoněním“ Běžecké školy Prahy 4 v roce 2017 tentokrát převzal záštitu zástupce starosty „čtyřky“ Zdeněk Kovářík.

Loni tato akce přilákala na pět desítek běžců včetně dvou kočárků. Dorazilo plno známých tváří z pravidelných výběhů v Krči (v létě) i z lázní (v zimě), kde škola už třetím rokem každý čtvrtek, týden co týden, bez přerušení „vyučuje“. Však se japonští turisté na Vyšehradě, kam jednu skupinu zavedli dva tradiční vodiči, nestačili divit (a uhýbat). Objevili se i nováčci, z nichž se brzy stali pravidelní frekventanti.

Tak neváhejte, hezky se po Silvestru vyspinkejte a pak hurá do Žlutek!

bsp4-novorocni-vybeh-0 bsp4-novorocni-vybeh-1

Čtyřka v obraze
DSC01671 DSC01681 Příprava pohřbu. Kromě důstojníků uctila památku i ministryně spravedlnosti Helena Válková a předseda pražského vrchního soudu Jaroslav Bureš. Ukázka mužné síly. Přijel i věhlasný chirurg Pavel Pafko.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no