Sobota bude ve Žlutkách patřit nové tradici – Yelloweenu

Areál Žluté lázně v pražském Podolí připravuje setkání všech strašidel. Stylový Yelloween mohou přijít oslavit malí i velcí návštěvníci v maskách a kostýmech všech hrůzostrašně vypadajících nadpozemských bytostí poslední říjnovou sobotu – 29. října 2016. Chybět nebude ani strašidelná show, dlabání dýní i řada akcí a zábavy pro děti. Vstup je zdarma. Program akce začne ve 12 hodin a potrvá až do setmění do 19 hodin.

„Žlutolázeňský strašidelný den jsme stylově nazvali Yelloween a na děti čeká celoareálový program plný her, soutěží a dalších zajímavých aktivit,“ říká manažerka dětských programů ve Žlutých lázních Libuše Klinková.

yelloween-zlute-lazne-002Odvážní malí „bubáci“ v kostýmech absolvují strašidelnou stezku celým areálem se spoustou úkolů. Projdou dům hrůzy, zastaví se v čertově kuchyni a Duchoslavově skrýši, nakouknou do pavoučího doupěte a nevyhnou se ani upíří dílně.

Malí návštěvníci budou dlabat také tradiční dýni, nebo si na památku vyrobí ve strašidelné dílně maskota ducha Duchoslava. Na pódiu mohou děti každou celou hodinu soutěžit a po celý den poslouchat písničky, nebo shlédnout divadelní a taneční vystoupení.
Naprostou novinkou bude letos možnost navštívit mobilní planetárium a projet se po areálu na ponících.

yelloween-zlute-lazne-004 yelloween-zlute-lazne-003

Čtyřka v obraze
Starostův proslov. DSC01683 Nástup na přípitek! DSC01643 Agility zvládne každé plemeno. bus pruvod 015
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no