Rekonstrukce vodovodních řadů v Braníku potrvá déle

Pražská vodohospodářská společnost (PVS), která rekonstruuje vodovod v ulicích Branická a Ke Krči, informovala, že dokončení prací v křižovatce s Modřanskou ulicí, které měly skončit k 10. říjnu 2016, brání problémy s kvalitou vody v novém vodovodním řadu.

„K 18. 10. 2016 jsou stavební práce na exponovaném 1. úseku v ulici Branická dokončeny vyjma otevřeného výkopu, který je možné zakrýt až po řádném zprovoznění rekonstruovaného vodovodního řadu,“ uvádí se v prohlášení PVS. „Zde bohužel i přes opakovanou hygienizaci řadu narážíme na výsledky odebraných vzorků, které nám neumožňují řad zprovoznit.“

Pražská vodohospodářská společnost proto v následujících dnech přistoupí k vychlorování nového řadu, které by mělo dosavadní problémy odstranit. Výsledky po odebrání a kontrole nových vzorků budou známy ve čtvrtek 20. 10. 2016. Při dobrých výsledcích zhotovitel zasype výkopy, bude vybetonována komunikace a po pěti dnech zrání položen asfaltový povrch.

Zdroj: MČ Praha 4

Stav Branické 12. října 2016

Stav Branické 12. října 2016

Čtyřka v obraze
střížkovský masopust Krvežíznivé rytíře doplňovaly ctnostné dámy. pop-up 103 bus pruvod 056 Čest památce padlých hrdinů. Pohled do nitra vozidla.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no