Nenechte si ujít letošní ročník Signal festivalu, potrvá až do neděle

Na 22 místech v centru hlavního města proběhne od čtvrtka 13. do neděle 16. října 2016 již 4. ročník divácky velmi zajímavé akce Signal festival 2016 . Světelné produkce jsou plánovány každý den vždy od 19 do 24 hodin.

Centrem metropole se bude tedy po setmění pohybovat značné množství lidí, kteří budou mít na mysli především najít co nejlepší místo na pozorování. Již méně pak oslněni efekty budou sledovat, kam šlapou a kde se právě nacházejí.

Magistrát hlavního města Prahy proto žádá řidiče i návštěvníky festivalu, aby v době konání festivalu nepoužívali pro cestu do centra Prahy automobily a dali přednost městské hromadné dopravě, především metru.

signal-3Festival jako každý rok přivede především do ulic Prahy 1 velké množství lidí. V centru bude omezena rychlost pro automobily na 30 kilometrů v hodině a dají se očekávat dopravní komplikace. Policie České republiky bude v případě potřeby operativně odklánět dopravu na méně frekventované komunikace. Aktuální informace o dopravní situaci v centru města mohou zájemci získat na bezplatné magistrátní infolince na čísle 800 100 991, které bude fungovat každodenně od šesté večerní až do půlnoci.

„Žádáme všechny návštěvníky festivalu, aby dodržovali pokyny příslušníků Policie České republiky, Městské policie Praha a pořadatelské služby Signal festivalu. Zejména aby nevstupovali na vozovky a tramvajové tratě a chovali se navzájem ohleduplně. Zároveň žádáme motoristy, aby v uvedené době omezili svoje cesty do centra města, a tím se vyhnuli komplikacím v dopravě – stání v kolonách, které vzhledem k omezením v době produkce s největší pravděpodobností mohou nastat,“ apeluje Magistrát hlavního města Prahy na řidiče i účastníky festivalu.

Zdroj: MHMP

signal-1

Čtyřka v obraze
Romanovi Šebrlemu bylo horko, nyní je už bez bundy. DSC03302 Čest památce padlých hrdinů. Bez kouře není kouzelnických triků! lanovka na petřín 111 bus pruvod 009
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no