Pražský Oktoberfest opět ve Žlutých lázních

„Echte Oktoberfest bier“ budou i letos mít možnost ochutnat návštěvníci již 2. ročníku Pražského Oktoberfestu, který své brány otevře milovníkům této bavorské tradice a jejího zlatavého nektaru již v pátek 23. září 2016 od 15 hodin v areálu Žlutých lázní v Podolí. Dvoudenní pivní festival nabídne šest druhů mnichovských piv.

Na místě bude hudba a občerstvení, jak české, tak i bavorské, např. bavorská sekaná, klobásy, preclíky či bratwurst. K pivu i pochutinám bude milovníkům piva hrát i tradiční bavorská hudba a chybět nebude ani obrovský pivní stan. A kdo to nestihne v pátek, má šanci ještě v sobotu 24. září 2016 již od 14 hodin. Navíc každý, kdo v pátek dorazí v 16 hodin v tradičním bavorském kroji – lederhose v případě pánů či dirndl v případě dam, se může těšit na pivo zdarma. A to důležité nakonec – vstup zdarma!

Oktoberfest je známý jako největší pivní festival na světě. Každý rok na něj zamíří na Tereziánskou louku do bavorského Mnichova šest miliónů návštěvníků. Tato tradice se datuje již od roku 1810. Ten pražský se od Mnichovské akce bude lišit především poloviční cenou piva a možností čepování i do půllitru. To znamená zhruba 5euro/litr, 2,5euro/0,5l.

prazsky-oktoberfest-001

Čtyřka v obraze
AoA - Amococo Aerial - credit Daniel Muilenburg Záštitu nad závodem poskytl starosta Pavel Caldr. Pozemek působí klidně, to by se v budoucnu mohlo změnit. pop-up 204 Dům v Podolí s pamětní deskou a zatím ještě se starým věnečkem. bus pruvod 055
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no