V BB Centru zaparkuje příští týden Kinobus

Pro všechny filmové fanoušky z řad rezidentů či osazenstva kanceláří v prostorách BB Centra a jeho okolí, ale také pro širokou veřejnost bude od 15. do 18. srpna 2016 otevřeno letní kino „na kolech“. Společnost PASSERINVEST GROUP spolu s Dopravním podnikem hl. města Prahy proto zve všechny filmové příznivce do letního kina. Kinobus bude umístěn u Baarova parku před Křesťanskou základní školou Elijáš v ulici U Michelské školy.

Po loňském úspěšné projekci, která se setkala s velkým zájmem, bude i letos Kinobus po čtyři večery promítat filmové trháky. Konkrétně půjde o poutavé snímky Nikdy není pozdě, Ant-Man, Vybíjená a Muž na laně. Začátky promítání budou přibližně od 21 hodin.

BB Centrum_Kinobus_2Pro diváky budou připraveny pohodlné lavičky a k dokonalému vychutnání filmového zážitku nesmí chybět ani klasické „filmové“ občerstvení. Jen uvaděček trhajících lístky se návštěvníci nedočkají, vstup na všechna promítání je totiž zdarma.

Aktuální informace o programu Kinobusu zjistíte na facebookových a webových stránkách BB Centra nebo na webových stránkách Kinobusu.

Zdroj: PASSERINVEST GROUP, a.s.

Čtyřka v obraze
A už jede! Dominikánský dvůr. lanovka lanová dráha na Petřín 023 bus pruvod 055 AoA - Amococo Aerial - credit Daniel Muilenburg DSC_0003
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no