V neděli můžete vyrazit na náplavku na Tátafest

V Praze se akce koná v neděli 19. června 2016 od 14:00 na palubě lodi Cargo Gallery u Rašínova nábřeží nad Železničním mostem. Po nalodění se můžete těšit na zevrubnou prohlídkuá lodě, testování baru, interaktivní hry pro děti i dospělé a dobrou muziku. Tátafest oslaví v neděli své 10. české narozeniny!

Tátafest patří již tradičně oslavám otcovství. Den otců (třetí neděle v červnu) pochází z USA a poprvé se slavil už v roce 1910. S nápadem na jeho vznik přišla vděčná dcera – Sonora Smart Dodd, jejíž otec se po smrti své ženy sám staral o pět dětí.

14248026247_8d3a612dc9_oAkce je určena především mužům – otcům, ale je přístupná i pro širokou veřejnost. Kromě Prahy se koná tradičně také na mnoha dalších místech v ČR. Například v Ostravě, Brně, Olomouci, Plzni, Frýdlantu nebo Krásné Lípě.

V metropoli rozezní palubu lodi kapely Tata bojs a Callnowblues. V průběhu odpoledne bude také vyhlášeno ocenění „Táta roku“, které může získat každý aktivní táta, jehož nominují například jeho blízcí nebo spolupracovníci. Vstupné na palubu činí 200 Kč pro dospělé. Děti do 15-ti let mají vstup zdarma. Všichni příchozí tátové navíc dostanou tátovské tričko.

„Chceme upozornit na to, že otcové jsou důležití pro děti, rodiny i společnost. A že si zaslouží svůj svátek,“ říká Martin Jára, ředitel Ligy otevřených mužů (LOM), která je společně s Unií center pro rodinu a komunitu hlavním iniciátorem Tátafestu.

plakat_tatafest_A3_web(1)

Čtyřka v obraze
Vítězové kategorie do 59 let. DSC05552 Příprava pohřbu. Poutníci budou v příštím roce vystupovat už 45. sezónu. pop-up 305 DSC05543
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no