Park na Pankráci ovládne v sobotu multikulturní festival Kaleidoskop

Městská část Praha 4 pořádá v sobotu 11. června 2016 v průběhu celého dne v parku Na Pankráci multikulturní festival KALEIDOSKOP. Přijďte se bavit, poznávat a ochutnávat jiné kultury. Zajděte strávit barevný den plný chutí, vůní, hudby a tance ze všech koutů světa!

Budete moci ochutnat tradiční i méně tradiční pochoutky mezinárodní kuchyně. Užijete si pěvecká a taneční vystoupení. Čekat vás budou workshopy pro děti i dospělé, přednášky a bohatý doplňkový program. Vstup na festival je ZDARMA. Akce začíná v 10 hodin a potrvá do 21 hodin.

Kaleidoskop pořádá městská část Praha 4, a je spolufinancován Magistrátem hl. m. Prahy. Partnery festivalu jsou Amnesty International, Hate Free Culture, Dům národnostních menšin, Ukrajinsko Evropská Perspektiva. Záštitu nad akcí převzal ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier. Více informací a program naleznete na webových stránkách festivalu www.festival-kaleidoskop.cz .

Čtyřka v obraze
Počasí oslavám přálo. Jeden z povedenějších obrázků. bus pruvod 034 Příprava pohřbu. Starosta s radním instalují věnec. Na začátku happeningu moc lidí před pódiem nebylo.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no