Neváhejte, v sobotu na vás čeká Dost slušnej den!

Praha 4 zve malé i větší děti a jejich rodiče na akci nazvanou Dost slušnej den, která se uskuteční v sobotu 4. června 2016 od 13 hodin. Akce je součástí oslav Mezinárodního dne dětí v Praze 4.

Těšit se můžete na soutěže, hry, zábavnou show a také muziku. Odpoledne se můžete potkat s Hankou Kynychovou, poslechnout si objev roku Evropy 2 Sebastiana, nebo si užít dětský muzikál Sněhurka. Pořadatelem akce je MČ Praha 4 ve spolupráci s Hobby centrem DDM Praha 4 a MČ Praha 12.

Start bude od 13 hodin (lze přijít i později) v areálu Viničního domku v ul. Chuchelská 6/1. Zde budou připravené atrakce a soutěž s tématikou dopravy, další stanoviště bude ve Vodpočívárně, na louce pod mostem Inteligence a konečná trasy bude v Areálu Vltavanů, kde bude připravený pestrý program na podiu i další soutěže.
Účastníci soutěže budou sbírat razítka do kartiček, ze kterých bude vylosováno 15 dětí, které vyhrají zajímavé ceny. Ty na Dost Slušnej Den věnovala Česká hračka.

Na stanovišti v areálu Vodpočívárny čekají na děti báječné atrakce jako třeba střílení z luku, lezení po lanech, nebo Mein Craft hlavy. Vodpočívárna pro tento den nabízí návštěvníkům s kartičkami velké slevy na zapůjčení koloběžky, člunu, skákacích bot, nebo šlapadel.
Na louce u Vltavy (přes cyklostezku od Vltavanů) si budou děti moct pohladit koně jízdní policie, vyzkoušet slepodráhu od Tyfloservisu, nebo si zkusit, jaké to je zasáhnout cíl foukací šipkou.
V areálu Vltavanů budou po celý den stánky se soutěžemi pro malé i velké děti, budete si moci vyzkoušet policejní auto, nebo motorku, naučit se sebeobranu, zacvičit si, poslechnout si muziku, či si dát něco dobrého na zub.

dost slušnej denProgram v areálu Hobby centra 4 Vltavanů:

13:00 – Zahájení
13:15 – Předváděčka sebeobrany pro děti
13:30 – Taneční vystoupení Hobby centra
13:50 – Dance4mom fitness-taneční program pro maminky s dětmi
14:10 – Kouzelníci z Hobby centra
14:25 – Dětský muzikál Sněhurka – Kuhnův dětský sbor
15:00 – Vystoupení z Hobby centra
15:15 – Vystoupení dětí z DD s H. Kynychovou
15:35 – Cvičení Hanky Kynychové s dětmi
16:00 – Sebastian, hudební objev Evropy 2
17:00 – Losování výherců z celodenních soutěží – rozdáme až 15 krásných dárků

Dost slušnej den je vyvrcholením Slušné kampaně, která probíhala v dubnu měsíci bezpečnosti po celé Praze.  V současné době pokračuje online. S kampaní Za slušnost na cyklostezkách se můžete setkat v dubnu, květnu a červnu na Praze 4. Cílem kampaně je přimět účastníky pozemní komunikace k ohleduplnějšímu a bezpečnějšímu chování.

Čtyřka v obraze
Psí seznamka ve velkém. Přijela i Česká televize, jak všichni několikrát slyšeli. pop-up 304 Laco Deczi není šarlatán, ale hudební mág. DSC01585 forest of columns - cr Salisbury Cathedral
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no