Opilý řidič putoval rovnou do vězení

V noci z úterý na středu okolo půl třetí ráno na křižovatce ulic Branická a Modřanská upoutal pozornost policistů čtvrtého policejního obvodu z místního oddělení Modřany řidič červené Octavie, za kterou byl připojený přívěsný vozík. Policistům se hned na první pohled nelíbil způsob jízdy řidiče vozu, který se po silnici takzvaně motal od krajnice ke krajnici.

Hlídka se proto za vozidlem otočila a zastavila ho na Modřanské ulici ve směru z centra jen několik desítek metrů od zmiňované křižovatky. Ihned po prvním kontaktu policistů s řidičem bylo jasné, co stálo za jeho nestandardní jízdou. Byly to více než dvě promile alkoholu, které osmačtyřicetiletý řidič nadýchal.

Jan Daněk„Za jeho nestandardní jízdou však mohla stát i skutečnost, že měl proraženou pravou přední pneumatiku a jel pouze po ráfku. Kolo si totiž poškodil o obrubník, na který najel jen několik okamžiků před tím, než ho policisté zastavili,“ říká mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Muž proto putoval na místní oddělení policie pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Policisté ještě na místě kontroly zjistili, že je na muže soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Po provedených úkonech na místním oddělení muž putoval rovnou do vězeňského zařízení na Pankráci.

Čtyřka v obraze
Pohled do nitra vozidla. V sedm večer již na trati skoro nikdo nebyl. Budoucnost národa má o ekologii zájem Časopis Hrana měl svůj stánek, děti mohly vytvářet své vlastní komiksy. bus pruvod 051 bus pruvod 056
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no