Zajděte se o víkendu podívat na velké grilování na náplavce Dvořákova nábřeží

Jaro na grilu aneb Grilování s chřestem – unikátní grilovací festival s prodejem toho nejlepšího z Čech a Moravy na břehu Vltavy proběhne v sobotu a v neděli 6. a 7. června 2015 na náplavce Dvořákova nábřeží v Praze 1. Na příchozí, kteří se k řece zatoulají, čeká spousta dobrého jídla i doplňkový kulturní program.

Po oba dny začíná akce v 9 hodin ráno a v sobotu má končit až o 21. hodině, v neděli pak o 18. hodině. Těšit se můžete na grilování masa, ryb a zeleniny, dále pak na prodej sýrů, mléčných výrobků, bylinek a koření, květin a sazenic, ovoce, medu, pečiva a dalších potravin z českých farem, které bude zajišťovat na šest desítek stánků. Organizátoři věří, že se za oba dny na náplavce vystřídá až 10 tisíc lidí.
jng mapaPříchozím bude pobyt u Vltavy zpříjemňovat živá hudba a taká zóna klidu s dobrou kávou a vychlazeným pivem. Nebude chybět ani kuchařská show a minikurz BBQ a zkrátka nepřijdou ani děti. Na ty zde budou čekat klauni i interaktivní dílničky a možná přijede i kobyla. Akci pořádá firma Borolo, s.r.o. ve spolupráci s MČ Praha 1.

jng plakát

Čtyřka v obraze
pop-up 008 Prasátko se opéká. Tanečníci byli nádherně synchronizovaní. I když jsou americké pláně vyprahlé, na Habrovce vyhrává zelená barva. Přijela i Česká televize, jak všichni několikrát slyšeli. Ukážeme, co umíme, i před školou v Poláčkově!
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no