Sobotní maratónská procházka se psy

V rámci doplňkových aktivit Volkswagen Maratonu Praha 2015 čeká vlastní závod i naše čtyřnohé miláčky. Nese název Procházka se psy a začíná 2. května 2015 již od 14 hodin v areálu Výstaviště v Holešovicích.

Vybaveni startovními čísly se ve 14 hodin za doprovodu přiléhavé písničky „Who Let the Dogs Out?“ vydají účastníci i se svými páníčky na 4 km dlouhou trať krásným prostředím Královské obory – Stromovky.

Procházka je otevřená celým rodinám a všem milovníkům psů. U  vstupu do startovního koridoru je nutné prokázat se platným očkovacím průkazem vašeho psa. POZOR! Bez platného očkovacího průkazu vás veterinární dozor nemůže na start vpustit! Na startu je z bezpečnostních důvodů nutné nasadit psovi náhubek (po odstartování může být opět odebrán) a vodítko. Na cestě je pro vás i vašeho pejska připravena speciální občerstvovačka a další veselý program. V doprovodu psa musí být alespoň jedna osoba starší 15 let.

Startovné: Pes – 50 Kč, Děti do 14 let a důchodci (65+) – 50 Kč, Účastník – 200 Kč

dogs15

Čtyřka v obraze
DSC01615 Zástupci místní radnice, starosta Pavel Caldr a jeho zástupce Jiří Bodenlos u pietní desky. Výhled z Kapitolu. Jak jsem se dozvěděl, s tímhle mackem se do lidí nevjíždí, slouží k blokování ulic. DSC01683 bus pruvod 045
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no