Poslední květnovou sobotu nezapomeňte na Ratolest Fest

Na náplavkách Rašínova (Praha 2) a Hořejšího (Praha 5) nábřeží se v sobotu 30. května 2015 uskuteční od 9 hodin do 19 hodin zajímavý festival s názvem Ratolest Fest. Můžete zde získat inspiraci nejen na letní prázdniny v oblastech sportu, umění a dalších aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0 až 14 let. A nebojte se, vstup i přívozy přes Vltavu jsou zdarma!

Na pražské náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží se opět chystá festival plný sportu, umění, soutěží a závodů s desítkami aktivit, díky kterým můžete prožít na příjemném místě sobotní rodinnou pohodu.

Ratolest Fest je navržený tak, aby děti po dni plném zážitků spokojeně usnuly. Každé stanoviště nabízí něco k zažití a vyzkoušení. Najdete zde víc než 80 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenšími. Festival seznamuje malé sportovce s menšinovými i olympijskými sporty. Stimuluje estetické cítění v mnoha výtvarných, hudebních i pohybových dílnách. Na Ratolest Festu (odkaz na facebook) se nemusíte stresovat časem. Na všech stanovištích to žije celý den.
Poctivě projít obě náplavky dá ale práci, tak přijďte brzo, ať to stihnete!

ratolest fest 20150530

Čtyřka v obraze
DSC05972 Děti si oblíbily malování na obličej, nejvíc je bavily hororové motivy. Členové klubu bez pádla nedají ani ránu. DSC01566 Graffiti na východní straně budovy. DSC01629
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no