Poslední květnovou sobotu nezapomeňte na Ratolest Fest

Na náplavkách Rašínova (Praha 2) a Hořejšího (Praha 5) nábřeží se v sobotu 30. května 2015 uskuteční od 9 hodin do 19 hodin zajímavý festival s názvem Ratolest Fest. Můžete zde získat inspiraci nejen na letní prázdniny v oblastech sportu, umění a dalších aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0 až 14 let. A nebojte se, vstup i přívozy přes Vltavu jsou zdarma!

Na pražské náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží se opět chystá festival plný sportu, umění, soutěží a závodů s desítkami aktivit, díky kterým můžete prožít na příjemném místě sobotní rodinnou pohodu.

Ratolest Fest je navržený tak, aby děti po dni plném zážitků spokojeně usnuly. Každé stanoviště nabízí něco k zažití a vyzkoušení. Najdete zde víc než 80 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenšími. Festival seznamuje malé sportovce s menšinovými i olympijskými sporty. Stimuluje estetické cítění v mnoha výtvarných, hudebních i pohybových dílnách. Na Ratolest Festu (odkaz na facebook) se nemusíte stresovat časem. Na všech stanovištích to žije celý den.
Poctivě projít obě náplavky dá ale práci, tak přijďte brzo, ať to stihnete!

ratolest fest 20150530

Čtyřka v obraze
lanovka na petřín 128 Vítězná fotka - ženy nad 45 let Budoucí olympionik se trochu vody bojí. Klouzačka přímo září novotou. A zkouší, jak chrání policejní výbava. Památka není v dobrém stavu.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no