Nuselské údolí za volantem – jen pro silné nátury

V následujících dnech a týdnech čeká metropoli řada nepříjemných dopravních omezení a uzavírek. Trochu s podivem je fakt, že magistrátu a radnicím některých městských částí nevadí jejich souběh a vzájemné ovlivňování. Výsledkem jsou pak pomalu jedoucí parkoviště k „velké radosti“ řidičů i cestujících v MHD.

Například na pomezí Prahy 2, 4 a 10 je takových „dopravních špuntů“ hned několik. Z důvodu montáže závěsné lávky na Nuselský most a jeho následné sanace je až do 15. června 2015 uzavřena pod ním vedoucí ulice Čiklova. Až do 12. června 2015 bude uzavřen pravý jízdní pruh na Nuselském mostě ve směru na Brno. Důvodem je pokračující oprava mostu a mostních pilířů. Doprava v uvedeném směru bude zachována ve dvou jízdních pruzích. V ranní a odpolední dopravní špičce doporučuje magistrát řidičům, pokud možno, volit jinou trasu, mimo tuto zatíženou komunikaci. Když k tomu připočteme uzavření Bělehradské až do 31. července 2015 kvůli rekonstrukci tramvajové trati, tak to pak vypadá v Jamrtálu, pardon, v Nuselském údolí tak, jak to vypadá… Kolona od Albertova až k Bělehradské.

Co dalšího nás čeká a nemine?

Od 22. května do 21. června 2015 bude omezen provoz levého jízdního pruhu na Barrandovském mostě při ulici K Barrandovu ve směru na Plzeň. Důvodem je oprava říms a zábradlí na mostě – nájezdové rampě. Doprava v tomto směru bude vedena jedním jízdním pruhem.

nuselský most oprava

Čtyřka v obraze
Kde se můžou vyfotit s olympioniky. DSC06472 Děti mohly alespoň trochu zjistit, jaké to je, být slepým. Obrázek chlapců. Černé uniformy. Dvořáci čekajíí na vlajku, která se přiveze po vodě.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no