Vyrazte ve čtvrtek do Podolí, ve Žlutých lázních na vás čeká Čarodějnický den

Slet čarodějnic a obří vatra čeká ve čtvrtek 30. dubna 2015 na návštěvníky Žlutých lázní v Podolí. Čarodějnický den začne odpoledním pořadem pro děti ve 14 hodin a vyvrcholí pak ve 20:30 hod. zapálením velké vatry. Na malé i velké zde čeká bohatý program a spousta zábavy. Vstup je zdarma.

Populární areál Žlutých lázní otevírá naplno svou další sezónu tradičním pálením čarodějnic. Oblíbené místo pro sport a rekreaci na pravém břehu Vltavy připravilo pro svoje malé, větší i velké hosty na čtvrtek 30. dubna 2015 bohatý program. Vrcholem čarodějnického dne bude koncert skupiny Lo Dost, po kterém pak vzplane očistná vatra.

Děti se budou moci vyřádit

žl čaroděj 1 žl čarodějNa pódiu v dětském koutku na ně totiž čeká již od 14 hodin zábavná interaktivní show se soutěžemi, písničkami a divadlem. „Divadlo Mazec má pro všechny holky a kluky připravený speciální čarodějnický pořad, v němž zaklínadlo ´abrakadabra´ odemkne písničky, divadlo a soutěže. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na úsměvná kouzla, která se vždy nepovedou, i na čarodějnice, které nelétají jen na koštěti, ale třeba i na speciálním stroji zvaném tramvajobus,“ zve malé hosty Libuše Klinková, manažerka programů pro děti areálu Žluté lázně.
Chybět nebude čarodějnické malování na obličej, skákací hrad, výtvarná dílna, opékání špekáčků i koutek pro nejmenší. K dispozici budou také vedoucí dětských táborů Sluníčka, kteří poradí, kam s dětmi během letních prázdnin. Odpoledne osladí malým i velkým návštěvníkům Algida, která rozdá tři stovky svých sladkých mražených pochoutek.

Zábava i pro ..,náctileté a dospěláky

žl čar2Živo bude také na velkém pódiu na travnaté pláži. Tam vystoupí od 18 hodin Dj Friky s tanečním mixem zahrnujícím old school, dubstep a break beat. V 19 hodin zahraje kapela Lo Dost. „Pop rocková formace s mezinárodním složením nabídne muziku, která vychází z jejích amerických kořenů. Do své hudby doprovozené vášnivým vystoupením a dynamickými vokály zahrnuje také střípky z mnoha různých kultur a dalších hudebních žánrů. Je to emocemi nabitý styl rockové hudby,“ upřesňuje Jan Žampa, programový manažer areálu Žluté lázně.
Ve 20:30 hodin zažehnou organizátoři dva metry vysokou vatru a program bude pokračovat afterparty v režii melodií, o které se postará opět DJ Friky. No, a samozřejmě se na vás těší i občerstvovny – Modrý bar, Beach bar, Velký Hexagon, Meeting Point Aperol Spritz, Pivnice tančírna či Pizzeria La Carezza a další.

Kudy do Žlutých lázní

Pokud nechcete riskovat většinou dost plná parkoviště v okolí (a řidiči střídmost), tak je možné přijet do zastávky Dvorce pomocí MHD – tramvají či autobusem. Jezdí sem tramvajová linka č. 3 a 17 (odkazy vedou na kompletní linkové jízdní řády v PDF). Z autobusů je to pak linka 118 a 124 . Cyklisté mohou využít cyklotrasu A2 – od centra města či od jihu (od Braníku, Modřan a Zbraslavi). No, a co by to bylo za lázně u vody, kdyby se po ní nedalo připlout – můžete k tomu využít Přívoz P3: Lihovar – Veslařský ostrov s jízdním řádem, který najdete ZDE .

žl mapa areálu

Čtyřka v obraze
DSC01595 DSC01621 bus pruvod 037 Zazpívala i Míša Sejnová. Malostranský masopust 2015 "To je lebka horské kozy, jaké u nás žijí?" "Kamzící"!"
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no