Už cítíte tu květnovou žízeň?

Na Letenské pláni se již po osmé uskuteční Český pivní festival. Své skutečné i pomyslné brány otevře 7. května 2015 a potrvá 17 dní. Radost udělá nejen milovníkům českého piva, ale i hokejovým fandům, budou se zde totiž přenášet stěžejní utkání.

Festivalový areál na Letné bude pojat vskutku velkoryse – najednou pojme až 4 tisíce návštěvníků, na které bude v průběhu celé akce čekat více než 150 rozmanitých piv točených výhradně do skla.

Během celého festivalu očekávají pořadatelé návštěvu okolo 70 tisíc lidí. Čekat na ně bude zlatavá produkce mikro, mini a středních pivovarů výhradně české provenience. Sládek krušovického pivovaru uvaří speciální festivalovou desítku a dvanáctku, které jinde než na festivalu neochutnáte. Pořadatelé letos pokračují v záměru vést festival v ekologickém duchu: zlatavý mok se bude točit výhradně do skla, stejně tak i nealko, kterým letos budou limonády české tradiční výroby.

Foto_5Foto_4  Foto_3„Program včetně pestré nabídky nápojů a gastro zážitků jsme připravili pro celou rodinu: v hlavním festivalovém stanu si můžete užít festivalové Krušovice do tupláku, na své si ale přijdou i objevitelé mikropivovarů a návštěvníci, kteří přeci jen dávají přednost vínu či koktejlům. Ty budou připravovat zkušení barmani. Pro nejmenší nabízíme například speciální cupcakové menu a myslíme na ně i v doprovodném programu. Na své si přijdou i gurmáni, letos spolupracujeme s rekordním množstvím renomovaných restaurací. U nás najdete kromě klasické české kuchyně prakticky cokoliv. Od burgerů po sushi,“ uvádí organizátorka festivalu Šárka Vávrová.

Pro milovníky luxusu nabízí festival posezení v designovém baru. V této zóně si vychutnáte prémiovou kávu či koktejly připravené profesionálními barmany z baru Hoffa a Čili Bar. Do VIP zóny a do hlavního stanu také existuje možnost rezervací na webu festivalu. Platby na festivalu budou již tradičně bezhotovostní prostřednictvím festivalové karty. Vstupné bude jednorázové 99 Kč na všech 17 dní festivalu. Můžete se tedy libovolně vracet a již neplatit vstup.

Nejen pivem živ jest člověk…

ČPF-2015-02-09-viz - strechy Model ČPF-2015-02-09-viz bez strechyPivo patří dohromady se setkáváním s přáteli, stejně tak jako dobrá nálada a muzika. V rámci vyšperkovaného doprovodného programu si budete moci vychutnat živá hudební vystoupení či se něco nového přiučit na workshopech.
Festival letos běží souběžně s hokejovým mistrovstvím, pořadatelé proto myslí i na fanoušky: všechny zápasy můžete sledovat s přáteli na obrazovkách přímo v pivním areálu, který spojuje atmosféru arény a dobrou zábavu u piva. Čtvrtfinále, semifinále i finále se bude přenášet v hlavním festivalovém stanu, který bude jinak vyhrazen kapelám či reprodukované hudbě.

logo black

Čtyřka v obraze
Rytíři se představují před turnajem. DSC03309 AMOCOCO Photo John Owens 2 lanovka lanová dráha na Petřín 002 lanovka lanová dráha na Petřín 003 Show může začít!
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no