Pobertové se z vykradení auta dlouho netěšili

V úterý 7. dubna 2015 odpoledne chvilku po šestnácté hodině vyjížděli policisté z místního oddělení Nusle k případu nahlášeného vloupání do vozidla Škoda Fabia. Konkrétně podle oznámení na linku 158 se jeden muž do automobilu právě vloupával a druhý hlídal a pozoroval okolí. Do Ohradní ulice, kde ke krádeži docházelo, vyjela nejbližší policejní hlídka, což byli právě zmiňovaní policisté z místního oddělení Nusle.
Zároveň operátor kamerového systému začal ulici prohlížet a hledat ono vloupání nebo pachatele. Během pár vteřin našel podezřelou dvojici mužů, která právě odcházela z místa činu. Pak už nebylo nic těžkého policisty nasměrovat k odcházejícím podezřelým. Oba muže policisté zadrželi a nalezli u nich věci, které pocházeli z vykradeného vozidla. Autorádio a lékárnička se tedy brzy vrátí svému majiteli.
„Pětatřicetiletý a o dva roky starší muž následně skončili na policejním oddělení pro podezření ze spáchaného činu krádež, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta,“ říká mluvčí pražské policie Jan Daněk.
Čtyřka v obraze
Poznáte všechny druhy? pop-up 005 Stánků pro čtyřnohé miláčky bylo na místě dost. Vítězové kategorie do 59 let. DSC01566 bus pruvod 037
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no