Na 1. máje můžete vyrazit do České televize na Den otevřených dveří

Hned tři prohlídkové trasy a jednu bezbariérovou připravila na Kavčích horách ve svých prostorách Česká televize na sváteční pátek 1. května 2015 v rámci Dne otevřených dveří. Kromě zajímavých prohlídek čeká na návštěvníky i venkovní program.

Celá akce začíná na Kavčích horách v Praze 4 již v 9 hodin a potrvá až do 18. hodiny, kdy ji zakončí koncert skupiny Portless. V rámci Dne otevřených dveří budete mít jedinečnou možnost si prohlédnout, kde a jak se připravují různé pořady. Kromě šance podívat se do běžně nepřístupných prostor České televize na vás čeká den plný her, soutěží, vystoupení, písniček nebo setkání s oblíbenými herci a moderátory. Je připravena také dlouhá šňůra autogramiád.

S čím je potřeba počítat dopředu

Ve vnitřních prostorách ČT je zakázáno kouřit. Platí také zákaz vstupu se psy, jídlem, zbraněmi a výbušninami. Vzhledem k prostorovým možnostem v budovách ČT počítejte s tím, že pokud přijdete na Den otevřených dveří s velkým batohem nebo kočárkem, budete jej před vstupem do vnitřních prostor ČT muset zanechat v úschovně. V případě jakéhokoli problému organizátoři doporučují obrátit se na nejbližšího pořadatele, kterých bude dostatek.

Další podrobnosti a celý „jízdní řád“ chystané akce pak najdete na odkazu ZDE .

 

dod-2013_05čt česká televize kavčí horydod-2013_04

Čtyřka v obraze
DSC01582 Čeká se na pana cukráře. DSC02627 DSC059491 Terén je zatím v dost nepřívětivém stavu. DSC01615
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no