Hokejisté budou ve středu krmit lvy, zajděte se na ně podívat

Středeční poledne 15. dubna 2015 se v pražské zoologické zahradě ponese v duchu blížícího se hokejového mistrovství světa. Do zoo dorazí zástupci českého národního týmu, aby nakrmili lvy indické. Chybět nebude ani autogramiáda a vstup za korunu pro všechny, kteří na akci dorazí v dresu českého národního týmu!

Akce se uskuteční ve středu 15. dubna 2015 ve 12:00 hodin u výběhu lvů indických, který najdete u Pavilonu šelem a plazů. Poté bude v prostoru u Vzdělávacího centra následovat autogramiáda, a to až do 13. hodiny. Účast přislíbili hlavní trenér národního mužstva Vladimír Růžička a hokejista, pro tuto akci s více než příznačným jménem – Jakub Lev.
Zoo věří, že toto malé zpestření zástupcům českého národního týmu psychicky pomůže, kontakt se lvy namotivuje hráče k další přípravě, trenéry povede k optimální volbě týmu a všechny dohromady pak ke skvělým výsledkům na mistrovství světa!

Bez názvu-1

Čtyřka v obraze
Fiat-Doblo-4 Budoucnost národa má o ekologii zájem pop-up 007 kontaky2 Největší bomba - doopravdy vysoká síťová prolézačka! Takhle prázdnou ji už neuvidíte... Starosta (v pozadí primátor).
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no