Až do neděle se můžete zajít podívat na výstavu Lodě na vodě

Na nábřežích Vltavy začíná ve čtvrtek akce Lodě na vodě s podtitulkem Dovolená v přírodě.

Již ve čtvrtek 23. dubna 2015 ožije Rašínovo nábřeží, Hořejší nábřeží a Smíchovská pláž čtyřdenní akcí Lodě na vodě a Dovolená v přírodě. I když program výstavy začíná ve čtvrtek, hlavní nápor podle počasí zažije akce asi až o víkendu. Celkem by na ni mohlo dorazit až 16 tisíc lidí.

A co na návštěvníky čeká?

Na Rašínově nábřeží (pravý břeh) budete moct najít inspiraci pro vodní sporty, potápění, outdoor, cyklistiku, rybářství, kempování, turistiku, pobyt v přírodě a ochranu přírody. Dále se zde budou prezentovat půjčovny lodí, charter, cestovní kanceláře nabízející dovolenou a také náměty pro rekreační plavbu v Čechách na Labi a Vltavě, ale i na zahraničních vodních kanálech. Propojení obou břehů bude zajištěno přívozy. Součástí výstavy bude také bohatý doprovodný program na souši i na vodě. A to hlavní, vstup na pravý břeh do sekce Dovolená v přírodě zpoplatněn není.
Na Hořejším nábřeží (levý břeh) je umístěna sekce Výstava lodí, kde se již vstup platí.
Důležité informace o otevírací době, cenách vstupenek, dopravě a parkování najdete na odkazu ZDE a vše o programu pak ZDE .

LnV_2015_upoutavkaMapka-LnV_2015 Doprovodny program LnV 2015_harmonogram

Čtyřka v obraze
bus pruvod 019 bus pruvod 028 pop-up 205 pop-up 104 Zvuk při střetnutí se kalených ocelí otřásal celým parkem. Budoucnost národa má o ekologii zájem
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no