V pondělí bude Matějská patřit zdravotně postiženým dětem a návštěvníkům z dětských domovů či azylových domů a dalších ústavů

V rámci Matějské pouti naplánovali její pořadatelé oblíbený Den pro zdravotně postižené děti na pondělí 23. března 2015. Celá akce je určena dětem s handicapem v doprovodu jejich rodičů, vychovatelů či kamarádů, dále pak dětským domovům, azylovým domům a ostatním ústavům. Tak neváhejte a zajděte se podívat!

Veškeré atrakce na Matějské pouti jsou dětem k dispozici mezi 11. a 15. hodinou zcela zdarma! „Je ale potřeba si uvědomit, že ne každý postižený může na všechny atrakce,“ uvedl za organizátory jednatel firmy Kočka pan Jan Kočka s tím, že rozhodnutí je pak vždy na provozovatelích atrakcí, kteří se jistě budou snažit být vstřícní.
Kromě atrakcí mohou děti navštívit ve stejné době i stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek – Mořský svět, doprovodný zábavný program a vystoupení klaunů ze skupiny Medůza. Klauny najdete ve výše uvedeném čase na Křižíkově fontáně.
Pořadatel Matějské – firma Kočka s.r.o. – dále na pouti chystá od 15:00 do 17:00 hod. koncert předních českých umělců na Křižíkově fontáně, nad kterým převzal záštitu známý zpěvák, skladatel a hudební podnikatel Michal David.

Tradiční Den pro hendikepované děti letos podpoří i nový správce výstaviště – firma Rozvojové projekty Praha, a to doprovodným programem v pravém křídle Průmyslového paláce. Pro všechny návštěvníky budou připraveny kreativní výtvarné dílny. Můžete se těšit na interaktivní vystoupení Archibalda a Růženy, balonky, legrácky, ale také ve 12:00 a ve 14:00 hod. na krátkou cirkusovo-divadelní revue CIRKUS ŽLUTÁ KARAMELA.

Čtyřka v obraze
Být požárníkem také není špatné. DSC01582 titulka bus pruvod 043 Dvořáci čekajíí na vlajku, která se přiveze po vodě. "Fuuuj, bobky!"
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no