Praha 4 si na rozpočet ještě bude muset počkat

Pro někho skončilo včerejší zasedání Zastupitelstva MČ Praha 4 velkým překvapením. Místo očekávané mnohahodinové bitvy mezi radniční koalicí a opozicí o některé položky rozpočtu, došlo jen k jedinému. Zastupitelé si neschválili program jednání. Z celkových 45 zastupitelů by pro schválení programu, a tedy i jednání o rozpočtu, bylo potřeba nadpoloviční většiny všech, což se nějak nepovedlo. Zasedání tak skončilo po 15 minutách.

Hlasování č.1 dopadlo totiž následovně: Ze 37 hlasujících bylo pro jen 19, proti nikdo, ale zdrželo se 18 zastupiotelů. Jednotlivé kluby hlasovaly takto (pro, proti, zdržekl se): ANO (5,0,7), ČSSD (5,0,0), ODS (0,0,2), Pro Prahu (0,0,1), TOP 09 (9,0,0), Trojkoalice (0,0,8).

Nové zasedání by měl starosta svolat zhruba do 15 dnů. Praha 4 tak i nadále bude hospodařit podle rozpočtového provizoria. A jaký byl navrhován radou rozpočet? Na to se můžete podívat na odkazu ZDE .

 

Čtyřka v obraze
"Kolik písniček Petr Kolář zazpíval? Výherce obdrží cenu!" Terén je zatím v dost nepřívětivém stavu. DSC01624 V sedm večer již na trati skoro nikdo nebyl. Když vás bolí nožičky, pomůžou starší... DSC01585
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no