Nenechte si ujít nový český film s názvem Lovci a oběti, jde do kin již tento měsíc

Jeho pražskou premiéru obstará již 26. března 2015 multikino Premiere Cinemas v Hostivaři. Film Lovci a oběti zachycuje životní příběhy a problémy dnešních mladých lidí. Na jedné straně lásku k muzice a problémy s hledáním životní lásky, na druhé straně tvrdou realitu života současné společnosti. Řada lidí se určitě ve filmu pozná i sama.

Lovci a oběti

Hlavním hrdinou tohoto příběhu je Jakub (Martin Kraus), který se rozhoduje, co udělá se svým životem. Jeho start do života není však jednoduchý a hned na začátku se nejen svojí vinou, ale i určitou naivitou dostane do finančních problémů.

Co máte dělat, když se ocitnete v nekonečné spirále dluhů? Jak se zbavit exekutora, jak vyřešit podraz drsného lichváře s pekelnými úroky, které ze dne na den narůstají? Pod nátlakem téměř neřešitelné finanční situace udělá Jakub jednoho dne krok vedle – krok za hranu zákona. V tu chvíli začíná jeho běh o život. Jakubovy problémy se dotknou i jeho rodičů (Karel Heřmánek st. a Veronika Freimanová), kteří s dnešním světem nemají žádnou zkušenost. Rady, které mu mohou dát, jsou nanic, protože o dnešním světě nevědí skoro nic. Pomocnou ruku se Jakubovi snaží podat i jeho kamarádi. Jediný, kdo mu v této situaci ale opravdu může pomoci je mafián s ostrými lokty a neskutečně dlouhými prsty – jeho „Anděl strážný“ (Tomáš Hanák) se svými všehoschopnými lidmi. A protože životní zoufalec Jakub je opravdu magnetem na problémy, sáhne si na dno i na poli lásky Film Lovci a oběti je inspirován skutečnými příběhy a životními situacemi, ve kterých se může ocitnout kdokoliv z nás.

[video:https://www.youtube.com/watch?v=cQJgIhTKNcY]

o-filmu-lovci-a-obeti-17Obsazení: Martin Kraus, Tomáš Hanák, Jakub Mohamed Ali, Martin Písařík, Karel Heřmánek ml., Karel Heřmánek st., Marek Vašut, Jaromír Nosek, Josef Wittner, Zdeněk Podhůrský, Veronika Freimanová, Nikol Kouklová, Eva Marešová-Staškovičová, Zdeněk Mahdal, EKi a další.

Režie: Marcus Benois Tran
Scénář: Milan Sluka
Kamera: Vladimír Straka, Daniel Šperl
Hudba: Marcus Benois Tran
Střih: Jaromír Volek, Tomáš Konvička
Zvuk: Petr Kuba, Tomáš Bělohradský
Grafika, plakát: Aleš Pachner
Výkonný producent: Pegasfilm – Jan Lengyel
Producent: NERO Production – Milan Sluka

Další zajímavosti o filmu najdete i na odkazu ZDE .

o-filmu-lovci-a-obeti-52

Čtyřka v obraze
forest of columns - cr Salisbury Cathedral Starosta se baví s paní Křupalovou, která je zároveň předsedkyní Českého svazu bojovníků za svobodu na Praze 4. DSC01575 DSC05372 IMG_0659 A už visí nový.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no