Sobotní Václavák bude odpoledne patřit skupině The Tap Tap

Přímo pod sochou Svatého Václava na Václavském náměstí se v sobotu 21. února 2015 od 15 hodin uskuteční mimořádný koncert kapely The Tap Tap s názvem – Už jsme trochu dál. Vstup je pro všechny zdarma a čas koncertu je přizpůsobený i zájmu mimopražských diváků a rodičů s dětmi.

Kromě muziky The Tap Tap vám moderátor Láďa Angelovič spolu s Martinem Zachem a dalšími osobnostmi představí nejlepší příklady integrace a inkluze hendikepovaných lidí v České republice. Hosty budou, mimo jiné, hudebník a sportovec Arnošt Doskočil, zpěvák Radek Žalud a operní pěvkyně Daniela Valíčková. Ze známých umělců svou účast prozatím potvrdil Xindl X a Jan Haubert z kapely Visací zámek. „Představíme vám spoustu hostů, kteří sami na sobě ukáží nejlepší výsledky integrace a inkluze v ČR,“ dodává k chystanému koncertu kapelník The Tap Tap Šimon Ornest.

tap tap 003Jedním z hlavních partnerů koncertu je i Městská část Praha 1, která s kapelou často spolupracuje. Ti, kterým to okolnosti nedovolí, mohou koncert sledovat v přímém přenosu na webových stránkách skupiny přímo pod úvodním obrázkem v Aktualitě. Nejžhavější novinky pak najdete na facebookovém profilu události na odkazu ZDE .

Čtyřka v obraze
DSC01567 lanovka na petřín 119 Budoucnost národa má o ekologii zájem pop-up 107 Mládí vpřed, gratulujeme vítězům závodu! střešovická zabijačka
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no