Chlapec s dívkou utekli z domova, pomůžete je najít?

Od soboty 14. února 2015 pátrají pražští policisté po čtrnáctileté dívce a patnáctiletém chlapci, kteří jsou pravděpodobně spolu na útěku z domova. Oba byli společně již jednou pohřešováni a byli vypátraní policisty u jejich kamarádky v Praze 10. Pokud by byly výše uvedené odkazy již neaktivní, tak se je podařilo nalézt.

Policisté z Prahy pátrají po dvou mladistvých, kteří s největší pravděpodobností utekli z domova. „Pohřešovaná dívka tenkrát při vypátrání uvedla, že až bude mít možnost, tak zase z domova uteče. To učinila v sobotu 14. února v odpoledních hodinách, kdy utekla z místa svého bydliště v Praze 4. Od té doby o sobě nedala vědět a pravděpodobně se někde skrývá se svým přítelem,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk a dodal: „V případě, že víte, kde by se mohli pohřešovaní nacházet, kontaktujte linku 158“.

ŠTĚCHOVÁ AMELIEJANOUŠEK MAREKPopis dívky: Zdánlivé stáří 14 let, výška 162 cm, hubená postava, oválný obličej, středně dlouhé hnědé rovné vlasy a hnědé oči. Mohla by být oblečená do černé látkové bundy po kolena, tmavých strečových kalhot a šedivých kotníkových bot značky Adidas s lemem z šedivého kožichu. Při sobě by mohla mít batoh křiklavě růžové barvy značky Hardy. Z domova si s sebou odnesla i notebook, jídlo a pití.

Popis chlapce: Výška 170 cm, hubená postava, váha okolo 50 kg, krátké hnědé vlasy, v obou uších má náušnice – pecky s bílými kameny. Má vadu řeči, kdy mluví rychle a občas koktá. Naposledy měl na sobě modré džíny, šedou mikinu, černou bundu s vyšitým černým nápisem a červenou nebo fialovou kšiltovku. U sebe by mohl mít zeleno – černou krosnu (batoh).

Čtyřka v obraze
Spiderman se na lezení po síti už moc těší. Navrhovaná vizualizace Branického dvora po rekonstrukci. DSC03325 IMG_0659 DSC01650 pop-up 311
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no