Chcete se vrátit do pracovního procesu a nejste si jistí, čím a jak začít?

Tak právě pro vás je zde zajímavá nabídka. Školení „Hledání zaměstnání je práce“ vám pomůže rozšířit možnosti, jak a kde vyhledávat zaměstnání. Naučíte se psát životopis a motivační dopis tak, abyste měli šanci dostat se do dalších kol výběrového řízení.

Neměli byste ale dlouho váhat, první letošní termín školení zdarma již v úterý 24. února 2015 (přihlášky do čtvrtka 19. 20. 2015). Začnete s nácvikem „medailonků“, tedy jednominutového povídání o sobě, o svých silných stránkách a o práci, jakou hledáte. Zjistíte, podle čeho si personalisté a manažeři vybírají vítězné kandidáty.
Na individuálních konzultacích můžete probrat svoji konkrétní situaci při hledání pracovního uplatnění, otázky sladění pracovního a osobního života, přípravu na pohovor, otázky trémy a další témata, která potřebujete v souvislosti s hledáním zaměstnáním řešit.

Zapojte se tedy do bezplatného vzdělávacího projektu „Úspěšný návrat pražských rodičů po mateřské/ rodičovské do zaměstnání“. Pro registraci na školení, konzultace a další aktivity projektu nebo, jestliže chcete více informací, kontaktujte organizátory na rd@rd.nsgmorison.cz či na telefonu 734 524 457 . Další zajímavosti najdete i facebooku na tomto odkazu www.facebook.com/rodicedoprace .

O projektu

Žaneta ČížováŠkolení a konzultace zdarma v rámci projektu „Úspěšný návrat pražských rodičů po mateřské/ rodičovské do zaměstnání“ jsou určeny pražským rodičům na mateřské/rodičovské dovolené nebo max. 2 roky po jejím ukončení či rodičům samoživitelům pečujícím o dítě do věku 15 let. Podmínkou účasti zdarma je také pobyt na území hl. m. Prahy delší než půl roku (bydliště, studium, práce aj.). Před školením a konzultacemi je nutné se do projektu včas zaregistrovat.

Na zájemce se těší Žaneta Čížová z NSG Morison!

Čtyřka v obraze
Jak se správně točí medailí? DSC06464 "Dej sem čip!" Mladé tanečnice. DSC01575 Když bez zavoní, romantika místa sílí.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no