Chcete se vrátit do pracovního procesu a nejste si jistí, čím a jak začít?

Tak právě pro vás je zde zajímavá nabídka. Školení „Hledání zaměstnání je práce“ vám pomůže rozšířit možnosti, jak a kde vyhledávat zaměstnání. Naučíte se psát životopis a motivační dopis tak, abyste měli šanci dostat se do dalších kol výběrového řízení.

Neměli byste ale dlouho váhat, první letošní termín školení zdarma již v úterý 24. února 2015 (přihlášky do čtvrtka 19. 20. 2015). Začnete s nácvikem „medailonků“, tedy jednominutového povídání o sobě, o svých silných stránkách a o práci, jakou hledáte. Zjistíte, podle čeho si personalisté a manažeři vybírají vítězné kandidáty.
Na individuálních konzultacích můžete probrat svoji konkrétní situaci při hledání pracovního uplatnění, otázky sladění pracovního a osobního života, přípravu na pohovor, otázky trémy a další témata, která potřebujete v souvislosti s hledáním zaměstnáním řešit.

Zapojte se tedy do bezplatného vzdělávacího projektu „Úspěšný návrat pražských rodičů po mateřské/ rodičovské do zaměstnání“. Pro registraci na školení, konzultace a další aktivity projektu nebo, jestliže chcete více informací, kontaktujte organizátory na rd@rd.nsgmorison.cz či na telefonu 734 524 457 . Další zajímavosti najdete i facebooku na tomto odkazu www.facebook.com/rodicedoprace .

O projektu

Žaneta ČížováŠkolení a konzultace zdarma v rámci projektu „Úspěšný návrat pražských rodičů po mateřské/ rodičovské do zaměstnání“ jsou určeny pražským rodičům na mateřské/rodičovské dovolené nebo max. 2 roky po jejím ukončení či rodičům samoživitelům pečujícím o dítě do věku 15 let. Podmínkou účasti zdarma je také pobyt na území hl. m. Prahy delší než půl roku (bydliště, studium, práce aj.). Před školením a konzultacemi je nutné se do projektu včas zaregistrovat.

Na zájemce se těší Žaneta Čížová z NSG Morison!

Čtyřka v obraze
Starosta se baví s paní Křupalovou, která je zároveň předsedkyní Českého svazu bojovníků za svobodu na Praze 4. lanovka lanová dráha na Petřín 020 DSC01565 bus pruvod 056 Nebojte se chodit do lesa, jsou tam zvířátka! Poctu vzdala i ministryně spravedlnosti Helena Válková.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no