STAROSTOU PRAHY 4 JE PETR ŠTĚPÁNEK

Zastupitelstvo městské části Praha 4 vzešlé z říjnových komunálních voleb zvolilo na svém ustavujícím zasedání starostu a radu městské části. Novým starostou se stal Petr Štěpánek(TROJKOALICE), který v tajné volbě získal 26 hlasů ze 44 přítomných členů zastupitelstva.

„Být starostou je širší poslání než reprezentovat koalici, budu se proto snažit, aby se do činnosti Zastupitelstva městské části Praha 4 zapojilo všech 45 členů a pochopitelně také veřejnost,“ uvedl starosta Petr Štěpánek ze Strany zelených.

„K prioritám naší koalice patří zavedení víceletých grantů, abychom zajistili stabilitu projektů, a vhodné navýšení kapacity mateřských škol. Velkou výzvou bude revitalizace a znovuotevření koupaliště na Lhotce. Čekají nás velké změny v bytové politice, musíme vyřešit městské akciovky a zklidnění magistrály, zvýšit počet míst v domovech pro seniory. Důležité je zkvalitnit chod úřadu naší městské části a optimalizovat náklady na jeho provoz.“

V devítičlenné radě jsou zastoupeny tři politické subjekty: TROJKOALICE pro Prahu 4, TOP 09 a ČSSD. Jejím členy jsou Iva Kotvová (TROJKOALICE), Jan Petr (TOP 09) a Jiří Bodenlos (ČSSD), kteří jsou zároveň zástupci starosty. Uvolněnými členy Rady městské části Praha 4 zvolilo zastupitelstvo Alžbětu Rejchrtovou (TROJKOALICE), Petra Kučeru (TOP 09) a Petra Horálka (ČSSD), neuvolněnými členy jsou Adéla Gjuričová (TROJKOALICE) a Michal Hroza(TOP 09).

zdroj: praha4.cz

Čtyřka v obraze
Únava po doběhnutí. Ukázka mužné síly. DSC06439 Gilotina. lanovka na petřín 121 pop-up 301
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no