Mladík si v Hodkovičkách půjčil elektrokoloběžku na cizí doklady. Poznáte ho?

Pátého září kolem páté hodiny odpoledne přišel pětadvacetiletý až třicetiletý muž do půjčovny v Lodnické ulici a požádal o elektrokoloběžku. Jako doklad totožnosti předložil občanský průkaz a kartičku zdravotního pojištění. Průkazy ale, jak se později ukázalo, pravý vlastník pár dní před touto událostí ztratil. Elektrokoloběžku do půjčovny muž dosud nevrátil a způsobil tak majiteli půjčovny škodu za třicet tisíc korun.

Podezřelého muže zachytily bezpečnostní kamery, které jsou v půjčovně nainstalované a policisté tak alespoň částečně znají jeho podobu.

Hledaný je vysoký 170 až 180 centimetrů, světlé pleti. Na sobě měl pruhované tričko s límečkem, tříčtvrteční džínové kalhoty a na nohou takzvané skejtové boty. Na hlavě měl zelenou čepici s kšiltem.

Policisté tento případ kvalifikují jako trestný čin podvod, za což pachateli v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Čtyřka v obraze
A teď si ho představte jedoucí. Atmosféru doplňovaly květiny. DSC03342 DSC03293 DSC01606 Živá zvířátka fascinují děti nejvíce.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no