Víkend bude na Čtyřce patřit cyklistice

I pro sváteční cyklisty je nastávající víkend možností, kdy si mohou ještě před odchodem posledních teplých letních dnů vyndat kolo z kočárkárny nebo ze sklepa, a trochu se projet. Na Praze 4 budou hned tři cyklistické akce.

První z nich je Cyklomaraton, který se pojede v sobotu na dvou trasách v Michelském a Kunratickém lese. Jedna měří 42 km, druhá polovinu této vzdálenosti.

Zatímco maraton bude na Praze 4 letos poprvé, Pražské cyklozvonění, které se uskuteční v ten samý den, má již za sebou sedm ročníků. Z několika míst Prahy i okolních obcí vyrazí cyklistické pelotony, které budou směřovat do Centrálního parku v Praze 13. Zapojí se i Praha 4, kde se bude vyjíždět z parku na Pankráci, sraz je v devět hodin ráno.

Třetí akce následuje o den později, kdy z náměstí Jiřího z Poděbrad vyjedou ve tři hodiny na Pankrác účastníci Velké podzimní cyklojízdy, kteří se následně občerství v kavárně Na půl cesty.

Více informací se můžete dozvědět na webových stránkách http://www.cyklojizdy.cz/2014/08/velka-podzimni-cyklojizda-2014/ , http://www.cyklozvoneni.cz/program/ a http://www.cyklomaratontour.cz/zavod-info/praha4/o-zavodu.html .

 

Čtyřka v obraze
Viděli jste někdy včelí úl? DSC03325 Ne, jelen může být doopravdy těžší než 50 kilogramů. Jejich váha dosahuje až 250 kg! pop-up 107 DSC01620 Fiat-Doblo-4
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no