Víc parkovacích míst v Kotorské zatím nebude, kvůli zeleni

Radnice Prahy 4 zatím pozastavila projekt navýšení počtu parkovacích stání v ulici Kotorská, který měl přinést obyvatelů této lokality 24 nových parkovacích stání, ze současných 51 by se jich stalo 75. Muselo by se ale vykácet několik stromů a odstranit keřové porosty.

Projekt na navýšení počtu parkovacích stání v ulici Kotorská zpracovala městská část kvůli  požadavkům obyvatel v této lokalitě.

Z projektu vyplynula nutnost vykácet 6 kusů dřevin s obvodem 80 cm ve výšce 1,30 m nad zemí, pro které je třeba rozhodnutí orgánu ochrany přírody, dále odstranění několika solitérních keřových ploch o jednotlivé výměře do 40m² a 8 kusů dalších dřevin.

Součástí žádosti o povolení kácení je i projekt sadových úprav, který počítá s výsadbou 14 kusů okrasných listnatých dřevin o obvodu kmene 16 – 18 cm a zapěstovanou korunou a 426 keřů a 371 popínavých rostlin.

Čtyřka v obraze
Krvežíznivé rytíře doplňovaly ctnostné dámy. Děti mohly alespoň trochu zjistit, jaké to je, být slepým. Kolikrát se turnajová figurína otočí? AMOCOCO Photo John Owens 1 Elá hop! Zvenku buňka, zevnitř opuštěné sídlo.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no