Policisté ze čtvrtého obvodu zadrželi během jednoho dne šest hledaných osob

Policie měla během uplynulých 24 hodin napilno. Konkrétně lidé sloužící ve čtvrtém policejním obvodu, kam patří Praha 4 a Praha 10, zadrželi během jednoho dne šest hledaných osob.

První zatčení proběhlo v Libušské ulici, kam si přijeli pro dvaadvacetiletého muže, na kterého vydal soud pro Prahu 6 předběžný souhlas se zadržením. Dalšího muže zatkli po sledovačce před domem v Nuslích. Devatenáctiletý mladík se nedostavoval k výslechu pro jinou trestnou činnost, proto byl vyhlášen v celostátním pátrání a po zadržení skončil na policejním oddělení.

Kriminalisté ještě ten samý den zadrželi třicetiletou ženu, na kterou vydal obvodní soud pro Prahu 10 příkaz k zatčení. Pro tu si přišli do pronajatého bytu v Záběhlicích, kde se schovávala. Tomu samozřejmě předcházela detektivní práce, díky které zjistili místo jejího pobytu.

Zmiňovaní policisté oddělení specializující se na pátrání po osobách a věcech vypátrali i pětatřicetiletého muže, na kterého stejně jako v předchozím případě vydal soud pro Prahu 10 příkaz k zatčení. Ten následně putoval na místní oddělení policie a následně k soudu, který ho sháněl.

Stejně tak úspěšní byli kriminalisté i při pátrání po čtyřiadvacetiletém muži, na kterého pro změnu vydal příkaz k zatčení obvodní soud pro Prahu 4. Ten se schovával v bytě v pražských Nuslích a po zatčení kriminalisty putoval před zmiňovaný soud.

Posledního hledaného muže zatkli policisté oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu na ubytovně na Zahradním městě. Tam si došli pro devětatřicetiletého muže, na kterého byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu soudem v Mostě z konce května tohoto roku. Nenastoupil totiž k výkonu trestu odnětí svobody za trestný čin podvod.

Čtyřka v obraze
DSC_0008 Citrusov! DSC06450 lanovka lanová dráha na Petřín 012 DSC01682 bus pruvod 010
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no