Na Chodově zaútočil zloděj nůžkami na prodavačky

Práce v obchodním centru není vždy úplně klidná, jak mohou dosvědčit dvě prodavačky z OC Chodov, které v pátek po 17. hodině přistihly v šatně prodejny muže, který jim ukradl ze skříně 17 tisíc korun.

Vyrušený zloděj se rozhodl utéct s kořistí za každou cenu. Popadl volně ležící nůžky a obě ženy s nimi ohrožoval. Nakonec starší z obou prodavaček chytil pod krkem, škrtil a uhodil pěstí do hlavy. V útěku se mu snažil zabránit policista v civilu, kterého zburcoval křik napadených žen.

Násilník výzev policisty neuposlechl, naopak po něm hodil židli a vyhrožoval mu pobodáním. Útočníka nakonec policista zneškodnil za vydatné pomoci kolemjdoucího a předal bezpečnostní agentuře a posléze přivolaným kolegům.

Ti 21letého muže později obvinili z trestných činů těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, násilí proti úřední osobě, krádež a poškození cizích práv. Vyšetřovatel zároveň podal státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby.

Čtyřka v obraze
Nebojuje se pouze proti drogám u škol, ale proti drogám celkově. Před ZŠ v Poláčkově čekaly další děti, kterým se tanec moc líbil. DSC02576[1] Uiii, jsem rychlejší než zvuk! Jejich páníčci občas tolik ne. Jakub Smolík prý nikdy drogy nebral.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no