Dětský den s tenisovým turnajem přinese i workshop závěsné akrobacie

Co dělat v neděli, když už se vám do ničeho nechce, protože další den budete muset do práce? Zkuste se za zítra, tedy 21. září, zajít podívat k tenisovému klubu Konstruktiva, kde se bude konat Dětský den s tenisovým turnajem.

Na akci, která začne v devět hodin ráno a potrvá do šesti večer, si budou moci děti pomalovat obličej nebo si zadovádět ve skákacím hradu.

„Těšit se můžete na představení a workshop závěsné akrobacie Cirkusu Tety, na freestyle fotbalovou show Honzy Webera, který je několika násobný mistr světa, Evropy a České republiky. K vidění bude taneční vystoupení charitativní soutěže „Hejbejte se a zpívejte“, kterou pořádá Nadační fond Hanky Kynychov,“ zve na akci starosta Pavel Caldr.

Pokud byste si chtěli zahrát, ozvěte se do 20. září na mail tkk@tkk.cz. Více informací k akci naleznete na stránce http://www.tkk.cz/cs/detsky-den-2014.

Čtyřka v obraze
bus pruvod 046 bus pruvod 034 Dvořáci čekajíí na vlajku, která se přiveze po vodě. A každý si našel něco dobrého k snědku. Ne, není to tak, jak si myslíte. Děti se hlásí. Poučit se přišli i studenti.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no