V sobotu se ve Žlutých lázních zjistí, kdo je nejlepší z nejlepších

Pokud se rádi účastníte sportovních akcí, jistě si nenecháte ujít v sobotu 16. srpna projekt Nejlepší z nejlepších, který odstartuje v 10 hodin ráno ve Žlutých lázních. Akce navazuje na letošní úspěšné zdolání světového rekordu ve shybech ze Staroměstského náměstí v podání Jana Kareše.

Těšit se můžete na celý den nabitý sportovními zážitky a cvičením pod vedením nejlepších českých a slovenských lektorů a kvalitní doprovodný program v podobě hudebních produkcí a koncertů.

Během programu můžete využít i autogramiádu nejlepších českých sportovců.

V průběhu dne si budete moci vyzkoušet více než 20 nejrůznějších sportů, od těch zavedených až po ty méně známé. Mezi významné body patří pohárový závod nejsilnějších českých mužů (strongmanů), zápasy v kleci české asociace MMA, cvičení workout skupiny RVL 13, překonávání rekordu ve shybech, zumba s předními českými lektory, jóga, vodní sporty a mnoho dalšího. Jistě Vás zaujmou i připravené exhibice ve Flatland BMX, parkouru, karate a pole dance.

Nejen pánské oko jistě potěší účast nejlepších českých bikiny fitnessek. Po celý den budou také probíhat nejrůznější přednášky na téma sport a zdraví.

Na své si přijdou i Vaše ratolesti, pro které je připraven zábavný program! Můžete se těšit na soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny a vyzkoušet si, v jakých sportech se dokážete přiblížit těm nejlepším.

Čtyřka v obraze
Zpěvák v akci. Dětem vládne žaludek, po prolezení sladkosti! Show může začít! Věnec od radnice. pop-up 203 bus pruvod 028
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no