V sobotu se ve Žlutých lázních zjistí, kdo je nejlepší z nejlepších

Pokud se rádi účastníte sportovních akcí, jistě si nenecháte ujít v sobotu 16. srpna projekt Nejlepší z nejlepších, který odstartuje v 10 hodin ráno ve Žlutých lázních. Akce navazuje na letošní úspěšné zdolání světového rekordu ve shybech ze Staroměstského náměstí v podání Jana Kareše.

Těšit se můžete na celý den nabitý sportovními zážitky a cvičením pod vedením nejlepších českých a slovenských lektorů a kvalitní doprovodný program v podobě hudebních produkcí a koncertů.

Během programu můžete využít i autogramiádu nejlepších českých sportovců.

V průběhu dne si budete moci vyzkoušet více než 20 nejrůznějších sportů, od těch zavedených až po ty méně známé. Mezi významné body patří pohárový závod nejsilnějších českých mužů (strongmanů), zápasy v kleci české asociace MMA, cvičení workout skupiny RVL 13, překonávání rekordu ve shybech, zumba s předními českými lektory, jóga, vodní sporty a mnoho dalšího. Jistě Vás zaujmou i připravené exhibice ve Flatland BMX, parkouru, karate a pole dance.

Nejen pánské oko jistě potěší účast nejlepších českých bikiny fitnessek. Po celý den budou také probíhat nejrůznější přednášky na téma sport a zdraví.

Na své si přijdou i Vaše ratolesti, pro které je připraven zábavný program! Můžete se těšit na soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny a vyzkoušet si, v jakých sportech se dokážete přiblížit těm nejlepším.

Čtyřka v obraze
lanovka na petřín 134 Bezpečnost na závodech zajišťovala policie, které děti zatleskaly. Na místo, kde by mohl skatepark vzniknout, neprší. Nepříliš známý pohled ze zadní strany dvora. Jak jsem se dozvěděl, s tímhle mackem se do lidí nevjíždí, slouží k blokování ulic. bus pruvod 040
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no