V září se poběží v Braníku Běh Metropole, můžete se na něj přihlásit

Pátý závod běžeckého seriálu Běh Metropole se poběží na 7 km trati na cyklostezce podél Vltavy se startem u sportovního areálu HAMR v Braníku. Akce se uskuteční v sobotu 27. září, startovat se bude v 10 hodin.

V tomto běžeckém seriálu nejde pouze o výsledky jednotlivců v daném závodě, ať již v absolutním či věkovém pořadí, ale účastníci zde sbírají body i do celkového seriálového hodnocení pro svoji městskou část, kde žijí.

Každý závodník svým startem přináší pro svoji městskou část bod, když poslední závod se koná dne 31. 12. 2014 jako SILVESTROVSKO – NOVOROČNÍ Běh METROPOLE, kde dojde k součtu všech výsledků – bodů z jednotlivých závodů a vyhodnocení nejsportovnější městské části Prahy.

Na všechny účastníky závodu na městské části Praha 4 čeká účastnická medaile – přívěšek, skvělé sportovní zážitky a na nejúspěšnější v absolutním pořadí i věkových kategoriích medaile.

Více informací o přihlášce do závodu, závodu jako takovém včetně průběžného pořadí městských částí naleznete na webové stránce www.czechbigman.cz nebo na www.czechbigman.cz/propozice-zavodu.

Čtyřka v obraze
Památka stále vypadá velmi monumentálně. AoA AMOCOCO Letterkenny IRELAND 2012 JPG bus pruvod 021 bus pruvod 003 Graffiti na východní straně budovy. pop-up 008
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no