V noci nebudou jezdit tramvaje do Podolí

Na několik dní nebude možné se v noci dostat tramvají z Braníku, Modřan a Podolí do centra města. Od pondělí 11. srpna do čtvrtka 14. srpna vždy od  20:45 hod. do 4:45 hod. následujícího dne, a v sobotu 16. srpna od 8:00 hod. do 16:00 hod. bude obousměrně přerušený provoz tramvají mezi Výtoní a Sídlištěm Modřany.

Linka č. 3 bude ve směru od Kobylis ze zastávky Výtoň odkloněna přes zastávky Albertov, Náměstí Bratří Synků, Nuselská radnice a Pražského povstání do zastávky Vozovna Pankrác, kde bude ukončena. Linky č. 17 a 52 budou ve směru z centra ze zastávky Výtoň odkloněny přes Albertov do zastávky Otakarova, kde budou ukončeny (nástupní zastávka Náměstí Bratří Synků).

V době jednotlivých výluk bude v ulici Svobodova dočasně zřízena pro oba směry zastávka Výtoň.

V době výluk bude již zavedená linka náhradní autobusové dopravy X17 v trase Sídliště Modřany/Levského – Nádraží Braník prodloužená na Výtoň. V denním provozu bude v jednotlivých termínech zavedena také náhradní autobusová doprava X3 v trase Nádraží Braník – Výtoň.

Čtyřka v obraze
Vojta eskamotérem. Zpěvák v akci. Stánků pro čtyřnohé miláčky bylo na místě dost. Panorama s místní zástavbou. podoli DSC01656
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no