V noci nebudou jezdit tramvaje do Podolí

Na několik dní nebude možné se v noci dostat tramvají z Braníku, Modřan a Podolí do centra města. Od pondělí 11. srpna do čtvrtka 14. srpna vždy od  20:45 hod. do 4:45 hod. následujícího dne, a v sobotu 16. srpna od 8:00 hod. do 16:00 hod. bude obousměrně přerušený provoz tramvají mezi Výtoní a Sídlištěm Modřany.

Linka č. 3 bude ve směru od Kobylis ze zastávky Výtoň odkloněna přes zastávky Albertov, Náměstí Bratří Synků, Nuselská radnice a Pražského povstání do zastávky Vozovna Pankrác, kde bude ukončena. Linky č. 17 a 52 budou ve směru z centra ze zastávky Výtoň odkloněny přes Albertov do zastávky Otakarova, kde budou ukončeny (nástupní zastávka Náměstí Bratří Synků).

V době jednotlivých výluk bude v ulici Svobodova dočasně zřízena pro oba směry zastávka Výtoň.

V době výluk bude již zavedená linka náhradní autobusové dopravy X17 v trase Sídliště Modřany/Levského – Nádraží Braník prodloužená na Výtoň. V denním provozu bude v jednotlivých termínech zavedena také náhradní autobusová doprava X3 v trase Nádraží Braník – Výtoň.

Čtyřka v obraze
Deštníky pro psy jsem ještě neviděl. bus pruvod 029 lanovka lanová dráha na Petřín 020 lanovka lanová dráha na Petřín 008 bus pruvod 021 Pavel Prchal při prezentaci svého projektu.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no