Na střeše obchoďáku na Chodově se bude znovu hrát divadlo

Už jste se byli někdy podívat na střeše obchodního centra na Chodově? Kromě výhledu vám může zážitek zpestřit i série divadelních vystoupení. První se uskutečnilo v pátek 15. srpna, v komedii nastudované Divadlem Radka Brzobohatého (DRB) se jménem Barmanky.

Další představení bude v sobotu 23. srpna, kdy pro vaše oči bude hrát Divadelní spolek Frída komedii Kolega Mela Gibsona. Ta vypráví srdceryvný příběh Ignáce Pičmana – herce provinčního divadla, který se musí smiřovat s faktem, že stárne, nedostává role a žije na okraji společnosti. Pičman líčí svůj osud imaginárnímu policejnímu vyšetřovateli poté, co se  – zoufalý – pokusil vyloupit banku.

Srpnová představení ukončí v neděli 31. srpna znovu tým z DRB, oproti Barmankám se ale budete moci podívat na 4 urostlé muže v komedii Vyhazovači.

Vstupenky lze za 300 korun zakoupit v předprodeji na infostánku Centra Chodov předprodejní sítě Kulturní portál.

Čtyřka v obraze
Gallery: Oslavy Dne Země Kromě běžců si sedmičku uživali i jejich čtyřnozí přátelé. Poučit se přišli i studenti. DSC01615 Diváctvo fandí svým školám (skoro všichni). Lavičky lákají jen kávu, ostatní si hrají.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no