Na jaký sport se hodí vaše dítě? Můžete ho v neděli nechat otestovat ve Žlutých lázních

Rychlé starty v badmintonu nebo spíš běh na dlouhé tratě? Každý se hodí na něco jiného, ale dlouho může správnou alternativu hledat. V neděli 10. srpna můžete na sportovním dnu ve Žlutých lázních nechat své dítě otestovat, vstupné na akci je ale 950 korun.

Program SportAnalytik určený pro pětileté až desetileté děti začne v půl desáté ráno. Doporučení je realizované na základě hravého testování fyzických a povahových předpokladů. Know-how vychází z kanadského programu realizovaného v rámci OH 2010 ve Vancouveru pro 100 000 dětí. Cílem toho programu je přinášet dětem celoživotní radost a potěšení ze sportu.

„Fyzický test odhalí pohybové dovednosti dětí, a to na základě osmi zábavných úkolů, jako jsou například sprint na 30 metrů, hod basketbalovým míčem nebo člunkový běh. Test osobních preferencí potom zkoumá jejich povahové rysy, mimo jiné zápal a motivaci,“ přibližuje za organizátory Martin Jahoda. Výsledkem je report o dvou částech. Dozvíte se, jak je na tom vaše dítě ve srovnání se svými vrstevníky a získáte doporučení pěti běžných a pěti alternativních sportů spolu s tipy na konkrétní oddíly v místě vašeho bydliště. „Cílem programu není jen vybrat konkrétní sport, ale také namotivovat děti k pohybu a fyzické aktivitě, což je v současné době více než třeba,“ doplňuje Jahoda.

Registraci na program a více informací můžete získat na webu www.sportanalytik.cz.

Čtyřka v obraze
Skleníky se vyplatí strhnout a znovu postavit. DSC03301 Starosta s radním instalují věnec. pop-up 007 lanovka na petřín 124 bus pruvod 012
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no