Jak vypadají spící sloni a aktivní hyeny? V pražské zoo začínají noční prohlídky

Byly pohádky o opičce Žofce pravdivé a skutečně si zvířata v zoo po skončení otevíracích hodin dělají táboráky a ohřívají buřty? Teď to můžete zjistit, ode dneška startují tradiční večerní prohlídky, kde se budete moci podívat například na spící slony nebo aktivní hyeny.

Prohlídky budou od 1. srpna každý pátek a sobotu v horní části zoo. „Během prohlídky se díky omezené kapacitě budete moci o zvířatech, která navštívíte, dozvědět skutečně vše,“ láká zoo, podle které budou procházky začínat vždy od 20.30, 21.00 a 21.30. První čas je určený pro rodiče s dětmi, kterým průvodce přizpůsobí výklad i tempo. Ostatní prohlídky jsou určeny dospělým návštěvníkům.

Cena noční prohlídky je 250 korun pro dospělého, děti zaplatí 160 korun. Psi se nočních prohlídek nemohou účastnit. V ceně je vstup do zoo, výklad průvodce a parkovné.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na prohlídku předem objednat na čísle 296 112 230 nebo na e-mailové adrese pr@zoopraha.cz.

Čtyřka v obraze
DSC01671 Zástupci občanského sdružení Křoviny debatují se starostou, jak by se mohl pozemek rekultivovat. bus pruvod 007 DSC06526 bus pruvod 005 Atmosféru doplňovaly květiny.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no