Honička na Chodovci skončila nehodou motorkáře i policistů

Přibližně v jedenáct hodin večer si na Türkově ulici všimli policisté pohotovostní motorizované jednotky terénního motocyklu. Ten zjevně vykazoval poměrně značnou hlučnost, a proto se ho policisté rozhodli zastavit a zkontrolovat jeho technický stav a další propriety potřebné pro řízení a provoz motorového vozidla.

Řidič motorky se ale této kontrole chtěl zjevně vyhnout, neboť před policisty začal ujíždět. Tato honička ale netrvala dlouhou. Motorkář stihl dojet pouze na přilehlé parkoviště, kde havaroval do sloupu pouličního osvětlení. Stejným způsobem, v ten samý okamžik havarovali i policisté.

Výsledkem tohoto nárazu jsou zranění jak oba policisté, tak i motorkář. Dopravní nehodu nyní prošetřují kriminalisté z oddělení vyšetřování dopravních nehod. Ti v rámci prvotního prošetřování zjistili, že motorkář před policisty s největší pravděpodobností ujížděl pro možná malicherný důvod. Je totiž držitel řidičského oprávnění, ale není držitelem příslušné skupiny, která by ho opravňovala řídit motocykly.

Čtyřka v obraze
DSC01686 Pohled na Dominikánský dům z Branické ulice. Památka není v dobrém stavu. Pohled z Jiskrovy ulice, omítka by tedy chtěla nahodit. pop-up 204 amococo 2
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no