Čajomír Fest nabídne na Vyšehradě kvalitní čaj i meditaci

Jste milovníci nejen chutného čaje, ale i nejrůznějších postupů k jeho přípravě? Pak byste měli dorazit na šestý ročník mezinárodního festivalu čajového umění Čajomír Fest, který se uskuteční v neděli 24. srpna na Vyšehradě.

Tradičně se vedle sebe budou prezentovat amatéři a profesionálové ve světě čaje. Festival jako jedna velká čajová degustace, odpočinková zóna pro celou rodinu, při které se vypije moře čaje.

Už od svítání v 6 hodin se začne úvodním festivalovým rituálem, ranní meditací, cvičením a zdravou snídaní. Od 10 hodiny se spouští celý program degustačních pointů, čajových barů, hudebního pódia, ukázek čajových obřadů, tržnice, eko zón, workshopů, soutěží a spousty jiných aktivit.

Pokud byste chtěli ukázat své umění, registrujte se a udělejte si alespoň na den během akce svou malou čajovnu, organizátoři zajistí horkou vodu a hosty.

Dramaturgie festivalu představuje tradiční moderní čajovou kulturu a umění z Japonska, Číny, Koree, Ruska, Taiwanu, Vietnamu, Mongolska, Tibetu a mnoha dalších zemí.

Občerstvení je složené z nabídky restaurací se zaměřením na moderní trendy ve zdravé výživě. V tržnici najdete kvalitní výrobce či dodavatele čaje, čajového nádobí, čajových specialit a pomůcek, oblečení, obrazů či šperků. Celá událost je odpočinkovým a vzdělávacím místem pro celou rodinu.

Vstupné na místě bude za 150 korun, více informací o festivalu si můžete dohledat na http://www.cajomirfest.cz/ .

Čtyřka v obraze
lanovka na petřín 126 bus pruvod 041 Výslech starosty. "Fuuuj, bobky!" bus pruvod 056 DSC01668
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no