Zmizel další pražský taxikář, policie po něm vyhlásila pátrání

Devětadvacetiletý muž, který se živí v Praze jako taxikář, zmizel. Naposledy ho lidé viděli v pondělí v ranních hodinách v Praze 6, od té doby o něm jeho blízcí nemají žádnou informaci.

Podle prvotních informací od kriminalistů se ještě v pondělí večer pohyboval na území České republiky. Detektivové nevylučují ani variantu jeho soukromé cesty do zahraničí. Ta však nebyla do současné doby potvrzena, a také toho důvodu jsme požádali sousední státy o spolupráci při pátrání.

Mladík se živí jako taxikář a používá osobní motorové vozidlo tovární značky Fiat Dublo s registrační značkou 2SX 8818.

Pohřešovaný je vysoký 170 až 175 centimetrů, střední postavy. Má hnědé vlasy a hnědé oči. Zvláštním znamením je jizva na břiše a jizva na čele. Má mateřská znaménka na levém a pravém předloktí a kožní defekt na pravém a levém lýtku vpředu.

„Touto cestou žádáme širokou veřejnost o poskytnutí informací, které by mohly vést k vypátrání jeho pobytu nebo pohybu,“ říká policejní mluvčí Hana Jeřábková.

V Praze se v posledním roce nalezla tři mrtvá těla řidičů taxíků, jedno v únoru ve svém voze na Vinohradech, další dva zemřeli 10. dubna, těla zůstala na kraji Prahy na poli v Uhříněvsi. Policie zveřejnila identikit možného svědka nebo pachatele, anonymní dárce pak nabízí 100 tisíc korun za informace vedoucí k dopadení vraha.

 

 

Čtyřka v obraze
Skleníky se vyplatí strhnout a znovu postavit. A už visí nový. Tluče bubeníček, tluče na buben... Dominikánský dvůr. Dotčené skleníky. DSC05979
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no