Zloděj vlezl otevřeným oknem do bytu spící ženě v Krči

Při běžné hlídkové činnosti v Ružinovské ulici, si povšimla pěší hlídka strážníků z Prahy 4 dvou plných batohů, které ležely na chodníku. Ze zadní části domu se ozývaly podezřelé zvuky. Když hlídka došla k zadní části domu, zjistila, že je v přízemí otevřené okno jednoho z bytů. Pozornosti strážníků také neunikl muž, který měl u sebe dva kufry a chtěl z místa ujet na jízdním kole. Hlídka se muže dotázala, proč v tuto hodinu provádí takovou činnost. Muž jim odpověděl, že z přízemního bytu odváží osobní věci svého známého, který ho o to požádal.

Tomu však strážníci neuvěřili a šli celou věc prověřit. V odemčeném bytě našli spící nájemkyni bytu, která si rozhodně žádné „noční stěhování“ neobjednala. Odcizené věci, které muž vynesl ven, majitelka poznala, protože byly jejím osobním majetkem. Muž se pod tíhou důkazů strážníkům na místě přiznal. Vypověděl, že do bytu vnikl pootevřeným oknem, a věci, které odcizil, odnášel vchodovými dveřmi, které si zevnitř odemkl, protože klíče byly v zámku vstupních dveří bytu.

Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byl muž předaný policii.

Čtyřka v obraze
Akci podpořil Richard Tesařík. DSC01582 bus pruvod 049 Lum 2 Starosta si prohlíží hnízdo bezdomovců. lanovka na petřín 119
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no