U Budějovické se ztratila stařenka. Nedokáže ani říct své jméno

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají od dnešního odpoledne po pětaosmdesátileté stařence trpící Alzheimerovou chorobou. Ženu naposledy viděl dnes krátce po třinácté hodině její manžel a to před lékárnou v ulici Budějovická. Poté šel dovnitř pro léky, a když vyšel ven, žena už tam nebyla.

Dle jeho sdělení se manželka není schopná sama vrátit do místa trvalého bydliště, městskou hromadnou dopravou jela naposledy před šesti lety a nepamatuje si adresu. V případě, že se jí někdo zeptá na jméno, nedokáže odpovědět.

Až na zmíněnou chorobu je zdravotně v pořádku a léky nebere. Nemá u sebe žádné doklady ani mobilní telefon, pouze zlatý snubní prsten. Hledaná je vysoká asi 162 centimetrů, hubené postavy a má šedé rovné středně dlouhé vlasy. Oblečena byla do černých kalhot, šedé vesty bez rukávů na zip, strakaté fialové halenky a obuta byla do tmavě hnědých polobotek. Na hlavě pak měla fialovou pletenou čepici, tzv. rádiovku.

Informace přijme policie na lince 158 nebo na kterékoliv služebně.

 

Čtyřka v obraze
Dáme vítězům cenu, nebo ne? Obsypaný dělnicemi? lanovka na petřín 124 bus pruvod 013 Kristus na věži. Dominikánský dvůr v současnosti.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no