Strážníci v Modřanech chytli opilého řidiče. Měl v sobě přes 2 promile

V půl druhé ráno projížděla hlídka Lhoteckou ulicí, kde si všimla osobního vozidla, jehož řidič vjel do protisměru a ohrozil vozidlo strážníků. Řidič dále pokračoval do ulice Československého exilu, přičemž nejistě kličkoval z jednoho jízdního pruhu do druhého.

Strážníci pro podezření, že řidič je pod vlivem alkoholu vozidlo zastavili. Zjevně opilý řidič hlídce řekl, že doklady si nechal u přítelkyně, se kterou se pohádal a proto odjel do baru, kde vypil dvanáct piv a několik „panáků“ tvrdého alkoholu. Strážníci u devětatřicetiletého muže provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,20 ‰ a pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě.

Následnou lustrací hlídka navíc zjistila, že muž řídil vozidlo, aniž by byl držitelem platného řidičského oprávnění. Celou věc si na místě převzala státní policie k dalšímu opatření.

Čtyřka v obraze
DSC059491 AoA - Amococo - credit Peter Varga Umění miniatur. Nebojuje se pouze proti drogám u škol, ale proti drogám celkově. Pankrácká vazební věznice. DSC05936
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no