Strážníci v Modřanech chytli opilého řidiče. Měl v sobě přes 2 promile

V půl druhé ráno projížděla hlídka Lhoteckou ulicí, kde si všimla osobního vozidla, jehož řidič vjel do protisměru a ohrozil vozidlo strážníků. Řidič dále pokračoval do ulice Československého exilu, přičemž nejistě kličkoval z jednoho jízdního pruhu do druhého.

Strážníci pro podezření, že řidič je pod vlivem alkoholu vozidlo zastavili. Zjevně opilý řidič hlídce řekl, že doklady si nechal u přítelkyně, se kterou se pohádal a proto odjel do baru, kde vypil dvanáct piv a několik „panáků“ tvrdého alkoholu. Strážníci u devětatřicetiletého muže provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,20 ‰ a pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě.

Následnou lustrací hlídka navíc zjistila, že muž řídil vozidlo, aniž by byl držitelem platného řidičského oprávnění. Celou věc si na místě převzala státní policie k dalšímu opatření.

Čtyřka v obraze
pop-up 309 Starosta s radním instalují věnec. Pankrácká vazební věznice. Smutné tváře. bus pruvod 015 Kromě běžců si sedmičku uživali i jejich čtyřnozí přátelé.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no