První srpnová sobota naučí ženy sebeobraně

V podolských Žlutých lázních budete moci první srpnovou sobotu tančit, debatovat o zajímavých tématech, zacvičit si jógu, ale hlavně naučit se, jak se bránit, a to platí zejména pro ženy. Pro ně bude určený praktický seminář Krav Maga. Veškeré techniky a dovednosti budou zaměřeny na problémy, které mohou vzniknout při pohybu venku, na ulici, nebo v parku. Cílem semináře je, abyste ženy  techniky byly schopny využít v praxi, resp. v krizových situacích.

Během odpoledního programu vystoupí mimo jiných známý spisovatel a motivační kouč Mark Dzirassa, autor knih 21 Dní a Cesty Poznání.

„Budete si moci zacvičit jógu, zumbu nebo pilates, nechat se nalíčit a seznámit se s posledními novinkami v oblasti kosmetiky,“ lákají organizátoři akce s názvem Nenechte si ubližovat. Součástí programu bude i stanové městečko, kde svou činnost představí organizace, které se věnují problematice násilí na ženách a dětech, bezpečnosti žen nebo ženským tématům obecně.

Večer pak můžou dívky vzít přítele, manžela nebo kamarádky a přijít na afterparty do Modrého Minibaru, kde na všechny mimo jiné čeká losování atraktivních cen tančit se bude až do noci!

Krav Maga (ilustrační obrázek).

Krav Maga (ilustrační obrázek).

Pro děti bude připravený doplňkový program a koutek včetně hlídání.

Vstupné na festival je 100 korun, celý výtěžek akce poputuje na konto veřejné sbírky charitativního projektu AVON proti domácímu násilí.

Záštitu nad akcí převzala záštitu městská část Praha 4 a pražský magistrát.

Čtyřka v obraze
Pomáhat a chránit. Fotograf Jan Saudek s Pedrem Dvořákem se nezapře, jedna sklenička nestačí. Přemopslíkováno. lanovka na petřín 101 Umění se kloubí s pohádkou - Lubomír Brabec a la Děd Vševěd. A přichází hlavní star - Aneta Langerová.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no