Policisté nalezli dvě kradená kola, jedno bylo na Čtyřce

Policisté pohotovostní motorizované jednotky vypátrali dvě kradená horská kola.

První z případů se odehrál v půl třetí ráno v noci z pondělí na úterý v Praze 3 v ulici U Rajské zahrady. Tady si „péjáci“ povšimli muže jedoucího na dámském horském kole. To jim přišlo při nejmenším podezřelé, a jak později zjistili, jejich tip byl správný. Lustrací v evidencích totiž zjistili, že je kolo odcizené. Mladík, který na kole jel, proto skončil na místním oddělení policie, kde bude vysvětlovat, jak k bicyklu přišel.

Druhý případ se stal o dvaadvacet hodin dříve v Praze 4 na ulici Muškova, kam policisté toho samého útvaru vyjížděli k vloupání do vozidla, ze kterého pachatel odcizil horské kolo. Policisté při pátrání po pachateli kolo nalezli odhozené na polní cestě vedoucí ke Krčskému lesu. To se tak díky tomu vrátí zpátky majiteli a policisté budou dále pátrat po pachateli, který kolo odcizil, a na místě se ho zadržet nepodařilo.

Čtyřka v obraze
Zájemců o vzdělání bylo dost pop-up 201 Aleš Kýr před pamětní deskou věnovanou Emilu Lánymu. podoli Výslech starosty. Jediná budova, která by mohla na místě zůstat.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no