Policie zatkla během víkendu pět zlodějů

Během jediného víkendu zadrželi policisté na Praze 4 pět osob, v prvním případě šlo o manželský pár, ve druhém o tři muže. Ve všech případech, pokud se podezření potvrdí, šlo o zloděje.

Policie vyjížděla deset minut po páté hodině ráno ke křižovatce ulic Sládkovičova a Tajovského, kde se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.

Třicetiletý muž a třiatřicetiletá žena, kteří tvoří manželský pár, skončili na místním oddělení, kde si vyslechli sdělení podezření ze spáchání trestných činů poškození cizí věci a krádež, za což oběma hrozí zvýšený až tříletý trest odnětí svobody, protože už byli za obdobné jednání v posledních třech letech odsouzeni.

Druhý případ se stal dvacet minut po půlnoci z neděle na pondělí na ulici Táborská v Praze 4. Zde policisté zastavili při silniční kontrole vozidlo Audi A4, ve kterém se nacházeli tři osoby. Při této kontrole ve vozidle nalezli horské kolo, které podle výrobního čísla procházelo v policejních evidencích jako odcizené z noci z 15. na 16. června v Praze 10 Uhříněvsi.

Trojice proto skončila na policejním oddělení, kde se musela zpovídat za toho, za jakých okolností přišla ke kradenému horskému kolu.

Čtyřka v obraze
AoA - Amococo -  credit RichardOsborn Na registraci se stály fronty. DSC01622 Na vystoupení se připravuje pejsek Rozárka. DSC06550 DSC01636
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no